Podzimní halloweenské dobrodružství

Přihlaste své nejmenší na náš podzimní příměstský tábor konaný 29. – 30. října, který se ponese v duchu příprav na ten nejstrašidelnější svátek v roce - Halloween. Během dvou dnů si děti projdou nejen expozice Světa techniky, ale také si vyrobí svou vlastní halloweenskou lucernu, krvavou dusíkovou zmrzlinu nebo třeba umělou krev. Tábor je určen pro děti od 6 do 12 let. Cena zahrnuje pitný režim, stravu (svačina, oběd, svačina) a sladkou odměnu. Veškeré případné dotazy Vám budou zodpovězeny na níže uvedených kontaktech. Tábor můžete zakoupit na našem eshopu.

 

Kapacita: 25 dětí (minimální kapacita pro uskutečnění tábora je 10 dětí)

Věk: 6 – 12 let

Cena: 990,- Kč*

Kontakt: +420 727 822 450 (Jan Pazdera)

email: jan.pazdera@dolnivitkovice.cz, tabor@stcostrava.cz

 

Ohlasy na letní tábory v Dolních Vítkovicích

  • Naprostá spokojenost s přístupem animátorů. Klobouk dolů před jejich trpělivostí bylo to skvělé, super a úžasné. Jsem za to ráda a těším se na příští rok. Díky za vaši energii.
  • Děkujeme za perfektní organizaci, zajímavý program a nervy s dětmi :)  Moc děkujeme a těšíme se na příště.
  • Dětem se na táboře moc líbilo a hlavně syn chtěl další týden zase. Budu vás doporučovat.
  • Animátory pochvalte. Měla jsem trochu obavy, když jsem první den viděla takové mladé lidi, jestli vůbec toho našeho ustojí. Ale stížnosti nebyly a děti se bavily. Moc děkuju, že tohle pro děti děláte.
  • Animátoři v posledním turnusu byli suprovní, dle vyjádření našeho syna. S Evičkou se potkali již po několikáté a bylo to fajn.
  • Dobrý den, chci Vám touto cestou poděkovat za, podle syna, úžasný tábor. Takové nadšení jsem ani nečekala :-) A příští rok chce zase:-) Má 9 let, tak snad pro 10-ti leté ještě místo bude!?:-) Moc Vám a hlavně animátorům děkuji a přeji krásné sluníčkové léto a spoustu spokojených dětí:-)

*uveřejněno se souhlasem rodičů

 

Příměstské tábory - fotogalerie