Zpět

FLEA MARKET - tak trochu jiný blešák

Máte doma starožitnosti či jiné bohatství, které byste rádi poslali do světa? Vyrábíte něco? Malujete? Tvoříte? Pak se vám bude  líbit náš FLEA MARKET - tak trochu jiný blešák v krásném industriálním prostředí v srdci Dolních Vítkovic - multifunkční aule Gong!

V sobotu od 7:00!!!

Máte zájem vystavovat? Rezervujte si své místo na našem e-shopu a neminou vás v jedné ceně tyto výhody

  • vyhrazené parkování v areálu pro vystavovatele
  • sleva 20 % na vstup do Světa techniky, 
  • gastro/obědové občerstvení za zvýhodněnou cenu (v kavárně U6) – v e-shopu
  • vstup zdarma na unikátní expozici VÍTKOVICKÝ ÚŘEDNÍK -  kancelář 19. a 20. století

Vystavovat je možné sběratelské kousky jako mince, známky a staré knihy, ale i vlastní výrobky a uměleckou tvorbu a hračky nebo oblečení pro děti, ze kterého už ty vaše vyrostly. Rezervujte si své místo na našem e-shopu. Cena pro vystavovatele je 70,- kč pro neživnostníky/ domácnosti, 120,- kč pro živnostíky.

Vstupné pro nakupující je symbolických 20 Kč, navíc pro děti do 15 let zdarma. Vstupenka se dá zakoupit pouze na místě. Zakoupením vstupného navíc získáváte:

  • vstup zdarma na unikátní expozici "VÍTKOVICKÝ ÚŘEDNÍK -  kancelář 19. a 20. století" 
  • v daný den slevu 10 % do Světa techniky.

Součástí vstupného na náš bleší trh (FLEA MARKET) je zároveň vstup na unikátní expozici VÍTKOVICKÝ ÚŘEDNÍK -  kancelář 19. a 20. století, která převážně dětem a mladší generaci přibližuje kancelářské prostředí a pracoviště z minulosti. Rozhodně se nejedná o žádnou statickou výstavu. Čeká na Vás celá řada interaktivních a zážitkových prvků, které vás nechají danou profesí zažít „na vlastní kůži“. Děti (i dospělí) si budou moct vyzkoušet kancelářskou práci z dob dávno minulých. Napsat si dopis rodičům nebo kamarádům na starém psacím stroji. Vyrobit si vlastní razítko, obálku i známku. Vytvořit si vizitku v Braillově písmu, nebo vyzkoušet ruční kopírku za pomocí obyčejného skla. Co si vyrobí, si budou moct i odnést domů. Výstava bude slavnostně otevřena již ve čtvrtek 5.9.2019, nicméně v sobotu 7.9. bude mimořádně zpřístupněna bezplatně pro všechny návštěvníky blešího trhu (FLEA MARKET). K vidění pak bude ještě minimálně měsíc jako součást prohlídky v Milan Dobeš Museum.